top of page

KAŞ ADALAR TURU 

Yüzmeyi  seven ve tekne üzerinde keyifli bir gün geçirmek isteyenlerin özellikle tercih etmesini tavsiye ettiğimiz turumuzda ,sabah Kaş limanında belirlenen saatte buluşmamızın ardından  teknemiz  öncelikle Kaş’ın 2 yarımadasından biri olan Liman ağzı bölgesine hareket edecek, burada ki yüzme molamız sırasında sizlere deniz kaplumbağaları eşlik edecektir, daha sonra  Meis  adasını yakından görme şansını elde edeceğiniz  5 adalar mevkii ne giderek deniz maskelerimizle su altının büyülü dünyasını keşfedebileceksiniz. Yaklaşık yarım saatlik yüzme molamızın ardından rengi ve berraklığıyla sizi kendine bırakacak olan Ufak dere koyuna gidiyoruz  ve sizler yüzmenin keyfine varırken tekne personelimiz  Akdeniz mutfağının en güzel meze ve salataları ile birlikte size BBQ hazırlayacak, sırada Kaş’ın diğer yarımadası bölgesinde bulunan Güvercin adaya gidiyoruz ve burada yüzme molamız ile birlikte dalış yapmaya gelen dalgıçları izleyerek  personelimizin size sunacağı meyve ve içecek ikramıyla günümüzü , tatil anılarımız arasında akılda kalacak bir gün geçirmenin verdiği keyifle bitireceğiz.
Teknelerimiz  kapasiteye bağlı olarak 9 ve 12 metreliktir. Teknelerimizde, güneşlenme minderleri ,gölgelik alan, oturma ve yemek yeme alanı, duş, WC bulunmaktadır.
Teknelerimiz her  tur sonrası ve öncesinde hijyen kuralları kapsamında dezenfekte edilmekte olup,  kendinizin  ve çevrenizdekilerin sağlığı  açısından sizlerin de kurallara uymasını rica ediyoruz.

Siento (18).jfif
bottom of page